Skip links

Kalite & Güvence

Kalite Güvence Yönetim Sistemi

Kaliteli ve sürdürülebilir ambalajın güvencesiyiz. Süreçlerimizi geliştirirken dijtal dünya ile entegre bir kalite yönetim modelini benimsiyoruz.

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Sosyal, çevresel ve ekonomik konuları bir bütün olarak görüyor, mevcut sistemimizde ve her yeni projemizde Sürdürülebilirlik ilkesi ile düşünmeye başlıyoruz.

Gıda Güvenliği Politikası

Tüm üretim süreçlerinde Gıda Güvenliği için gerekli olan çalışma ortamını sağlamış, sektörde güvenilir ve aranılan marka değeri oluşturmuştur.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Firmamız, önce iş sağlığı ve güvenliği politikası ile kaliteyi ve müşteri gerekliliklerini ön planda tutan “ÖNCE SAĞLIK” sloganını benimsemiştir.

Kalite Politikamız

Hızla büyüyen, yenilikçi çözümler sunan sektöründe lider bir marka olarak faaliyet gösterirken bu vizyonu güçlendirecek Kalite Politikalarını benimsemekteyiz.

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan şirketimiz, uluslararası standartlara uyumu kritik öneme sahip bir konu olarak görürken, ihracatını yapmış olduğumuz ülkelerin yasal mevzuatlarına da uyum göstermektedir.

Yönetim sistemlerimizi ve bu sistemleri oluşturan hedef ve programları düzenli gözden geçirmelerle değerlendiririz ve sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda “sürekli iyileştirme” için gereken çalışmaları yapmayı taahhüt ederiz.

Kalite ve Hijyen

Bu doğrultuda Kalite ve Hijyen Politikamız

Kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunmak

Stratejilerimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak

Bilgi birikimimizi ve teknolojik altyapımızı sürekli güncelleyerek müşterilerimize ve pazara inovatif ambalaj çözümleri sunmak

Çalışanları ve tüm paydaşlarımızı, eğitim ve iletişim kanallarını kullanarak bilgilendirme ve bilinçlendirmeyi sağlamak

Hammadde, tesis ve üretim yöntemlerinde, gıda ambalajı güvenliği ve hijyen açısından gereken tüm önlemleri almak, uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

🍪 This website uses cookies to improve your web experience.